O nas

Nasza misja

Misją Fundacji jest stworzenie szkoły żeglarskiej na europejskim poziomie, rozpoznawalnej w całym kraju oraz Klubu Sportowego pozwalającej zawodnikom profesjonalnie trenować i mierzyć się z zawodnikami startującymi w zawodach międzynarodowych, w Pucharze Świata, na Igrzyskach Olimpijskich. Pragniemy rozwijać Naszą działalność i tworzyć kolejne oddziały na innych akwenach.

Naszym priorytetem jest JAKOŚĆ

Szkolenia prowadzone są tak, aby uczestnicy wychodzili z nich z dużą dawką wiedzy i umiejętności praktycznych. Podajemy wiedzę w przystępny sposób, a nasi podopieczni potrafią poradzić sobie na jachtach różnych klas, niezależnie od wielkości i specyfikacji.

Stawiamy nacisk na BEZPIECZEŃSTWO

Dlatego kadra trenerska składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych osób, obytych z terenem wodnym, a nasi wolontariusze to żeglarze i osoby związane ze środowiskiem żeglarskim.

KULTURA pełni u nas ważną rolę

Ważna jest dla nas także KULTURA i zasady SAVOIR VIVRE na wodzie.  

Nasz cel

Naszym najbliższym celem jest poszerzenie działalności o umożliwienie nauki żeglarstwa najmłodszym, na jachtach klasy Optimist. Fundacja cały czas się rozwija i pomimo przeciwności, dążymy do jasno określonego celu – stworzenia ośrodka żeglarskiego, w którym młodzież będzie mogła doskonalić umiejętności i rozwijać pasje, dzięki którym staną się Przedstawiamy Wam kompletną ofertę, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Jednym z naszych marzeń jest stworzenie bazy dla żeglarzy niepełnosprawnych, z jachtami przystosowanymi do Waszych potrzeb, tak abyście mogli brać udział w sportowej rywalizacji i poznać piękno żeglarstwa.

Naszą misję realizujemy przez:

Rozwijaj z nami swoją pasję!

Zostań członkiem Klubu Sportowego "Na Fali"

Proponujemy rozwijanie pasji żeglarskiej poprzez członkostwo w Klubie Sportowym „Na Fali”.

Dzięki komplementarnej ofercie dajemy Wam możliwość kontynuowania nauki i doskonalenia swoich umiejętności w ramach działalności Fundacji i Klubu Sportowego “Na Fali” niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym żeglarzem.

Partnerzy