Zobacz naszą ofertę

Przedstawiamy Wam kompletną ofertę, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Dajemy Wam możliwość kontynuowania nauki i doskonalenia swoich umiejętności w ramach działalności Fundacji i Klubu Sportowego “Na Fali” niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym żeglarzem.

Jeśli nie znalazłeś usługi dla Ciebie, zadzwoń, a stworzymy ją!

Organizatorem jest Tarnowski OZŻ

Myślałeś o tym żeby zostać nauczycielem żeglowania PZŻ ? Możesz spełnić swoje pragnienie na szkoleniu w Polańczyku.

Na Żeglarza Jachtowego

Celem szkolenia jest przygotowanie przyszłych skipperów do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia jachtu. Bogaty zestaw ćwiczeń manewrowych pozwoli nabyć umiejętności prowadzenia jachtu pod żaglami i na silniku.

2100 zł

W małych grupach

Kurs na patent Żeglarza Jachtowego to krok w stronę samodzielnego żeglowania. Nowoczesny sprzęt i rozbudowana baza żeglarska. Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na akwenie zalewu Solińskiego.

2100 zł

 Dla początkujących jak i osób posiadających patent żeglarza

Oferta polega na wynajęciu instruktora, który poprowadzi zajęcia na twoim jachcie. Oferta jest głównie kierowana do osób, które potrzebują przypomnienia informacji związanych z żeglarstwem.

150 zł/godzina

Na Żeglarza Jachtowego

Zajęcia w klubie sportowym są przeznaczone dla osób które chcą spróbować swoich sił na jachtach sportowych, jak i dla dzieci które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w żeglarstwie.

Wymyślona przez ciebie

To pole czeka na usługę związaną z żeglarstwem, która wymyślisz, a która pasuje do naszych celów statutowych.

Masz pomysł napisz do nas !