Szkolenia indywidualne

Szkolenia induwidualne

Jest to oferta kierowana do osób które potrzebują indywidualnego podejścia, nie lubią szkoleń w grupie lub samodzielnie zebrały grupę znajomych i chcą nauczyć się żeglowania.

Chcesz wyczarterować jacht. Dawno nie żeglowałeś. Potrzebujesz nabrać pewności w pierwszy dzień wypoczynku.

Ta oferta jest dla ciebie. Pod okiem instruktora przypomnisz sobie podstawy żeglowania i przećwiczysz podstawowe manewry, takie jak wyjście z portu i ponowne wpłynięcie.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przygotowanie przyszłych skipperów do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia jachtu. Bogaty zestaw ćwiczeń manewrowych pozwoli nabyć umiejętności prowadzenia jachtu pod żaglami i na silniku.

Program realizowany podczas kursu na patent żeglarza jachtowego obejmuje przede wszystkim naukę prowadzenia jachtu pod żaglami oraz niezbędną porcję teorii ze wszystkich działów wiedzy wymaganej na egzaminie: budowy jachtu, teorii żeglowania, ratownictwa, meteorologii, locji i przepisów.

400 zł

/ dzień

Cena obejmuje 8 godzin szkolenia

Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania szkolenia w sposób wygodny dla klienta

FAQ

Poznaj najczęśniej zadawane pytania

Osobą które po kursie chcą przystąpić do egzaminu pomagamy w zapisach do tychże egzaminów, które odbywają się w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju, w tym na miejscu w Polańczyku.

Tak, lecz bierzemy odpowiedzialność za kursantów jedynie w godzinach szkolenia (9-17). Wymagana jest u młodszych kursantów dojrzałość, samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie. Aby podejść do egzaminu trzeba mieć skończone 14 lat.

Rozwijaj z nami swoją pasję!

Zostań członkiem Klubu Sportowego "Na Fali"

Proponujemy rozwijanie pasji żeglarskiej poprzez członkostwo w Klubie Sportowym „Na Fali”.

Członkiem Klubu może zostać dziecko, młodzież a także osoby starsze, które chciałaby zacząć lub kontynuować swoją przygodę z żeglarstwem. Treningi odbywają się od kwietnia do października w weekendy, a od czerwca do sierpnia dwa razy w tygodniu (np. środa po południu i sobota/niedziela). Trening składa się z części teoretycznej oraz praktycznej na wodach zalewu Solińskiego.