Pierwsze spotkanie Klubu Sportowego “Na Fali” !

⛵  Przyjdź na pierwsze spotkanie Klubu Sportowego “Na Fali” !  

Zapraszamy na pierwsze zajęcia Klubu Sportowego “Na Fali”, w którym zaczniesz swoją przygodę z żeglarstwem. Zajęcia będą prowadzone dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Baza szkoleniowa znajduje się na Ekomarinie w Polańczyku.

Pierwsze zajęcia odbędą się 24 kwietnia o godzinie 11:00, następnie będą się odbywały raz w tygodniu (sobota), a od maja dwa razy w tygodniu. Podczas zajęć poznacie wiedzę teoretyczną związaną z żeglarstwem, spróbujecie własnych sił na jachtach dostosowanych do waszego wieku i miło spędzicie czas wśród ludzi rozwijających wspólną pasję.

Koszt zajęć teoretycznych trwających ok 1,5 godz to 15 zł, natomiast praktycznych trwających 2-3 h to 40 zł.

Na pierwszym spotkaniu zaznajomimy Was z miejscem gdzie będą prowadzone zajęcia oraz ze sprzętem na którym będziemy trenować. Poznacie również kadrę instruktorską.

Treningi będą się odbywać na nowym sprzęcie, każdy z uczestników będzie miał kamizelkę asekuracyjną, więc nie ma obawy o bezpieczeństwo podczas zajęć. Nad bezpieczeństwem podopiecznych podczas zajęć na wodzie będzie czuwała motorówka z instruktorem.

Dzięki treningom w klubie sportowym zdobędziesz nowe umiejętności, przyjaciół, nauczysz się dyscypliny i konsekwencji. Żeglarstwo to nie tylko sport, ale też rekreacja i przyjemny wypoczynek. Zajęcia będą prowadzone przez cały rok.

W ramach zajęć planujemy stworzyć wewnętrzną e-ligę w której będziecie mogli wirtualnie doskonalić swoje umiejętności taktyczne i strategiczne.

Przyjdź to tylko parę chwil które mogą odmienić twoje życie!

Poniżej znajdują się linki do filmów z regat na jachtach na których będą prowadzone treningi.