Zajęcia wakacyjne dla dzieci

Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Klubie Sportowym "Na Fali"

Chcesz aby twoje dziecko spędziło niezapomniane wakacje, a przy okazji nauczyło się żeglować dzięki czemu rozwinie takie cechy charakteru jak samodzielność, odpowiedzialność i wiele innych.

Korzyści z zajęć:

Zapraszamy na zajęcia żeglarskie!

Fundacja „Na fali” organizuje 3 godzinne zajęcia żeglarskie. Zajęcia prowadzone będą na akwenie zalewu Solińskiego. Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, które umożliwia żeglowanie w niesamowicie naturalnym otoczeniu.
Zajęcia zaczynają się o godzinie 10:00 lub 14:00.

 

Zajęcia głównie będą się odbywać na jachtach klasy Optimist, które zostały zaprojektowane do bezpiecznego stawiania pierwszych kroków w żeglarstwie.

Zajęcia żeglarskie są ofertą skierowaną do dzieci rozpoczynających przygodę z żeglarstwem, jak i tych które żeglować już potrafią. Zajęcia są prowadzone w formie zabawowej tak, aby zainteresować dzieci żeglarstwem. Nasze baza znajduje się na nowoczesnej wysokiej klasy „Ekomarinie” w Polańczyku. Zajęcia realizowane są w pięknym otoczeniu na bezpiecznym i nowym sprzęcie z 2020 r.
Kadra instruktorska to ludzie z pasją. Żeglujący od najmłodszych lat, posiadający wielką wiedzę jak i doświadczenie. Chcący przekazać zamiłowanie do żeglarstwa kolejnym pokoleniom.
Zajęcia odbywają się dla grupy min. 3 osobowej.

 

Zapraszamy !

100 zł

/ 3h

FAQ

Poznaj najczęśniej zadawane pytania

Na początku zajęć dzieciom zastają wytłumaczone zasady bezpieczeństwa nad wodą. Podczas zajęć nad wodą każde z dzieci ma ubraną atestowaną kamizelkę asekuracyjną.

– czapka z daszkiem lub okulary przeciwsłoneczne,
– strój dostosowany do warunków pogodowych, (polecamy prognozę ze strony Windguru)
– zestaw odzieży na zmianę.

Uczestnicy zajęć nie muszą potrafić pływać wpław. Wymagana jest samodzielność oraz obycie nad wodą.

Zajęcia zaczynają się o 10:00 lub o 14:00 i trwają 3 godziny.

Zajęcia zawsze dostosowywane są do panujących warunków pogodowych. Nasza infrastruktura oraz sprzęt pozwalają na prowadzenie zajęć w każdą pogodę.
W przypadku warunków uniemożliwiających samodzielne żeglowanie przez uczestników półkolonii organizowane będą rejsy na większych jednostkach, zabawy ruchowe lub wycieczki po okolicy.

Jak najbardziej, twoje dziecko będzie w grupie uczestników o podobnych umiejętnościach.